| Ref No | 465718498 |
|---|---|
| Body Type | Van |
| Chassis No | TAHA45-****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | 5BA-TAHA45W |
| Grade | Zプレミア★4WD★ユニバーサルステップ★ムーンルーフ★ |
| Engine model | T24A |
| Registration Year/Month | 2023/10 |
| Odometer | 19,000km |
| Displacement | 2,390cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | -- |
| Door | -- |
| Dimension | 17.91 |
| Size | (L)4.99 x (W)1.85 x (H)1.94 m |
| Exterior Color | Black |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | -- |

VELLFIRE
Purchase car
0974910281 Prince mukonko 9 Hellen Kaunda Lusaka Zambia
Prince mukonko
ZAMBIA

VELLFIRE
Purchase car
0974910281 Prince mukonko 9 Hellen Kaunda Lusaka Zambia
Prince mukonko
ZAMBIA

VELLFIRE
Purchase car
0974910281 Prince mukonko 9 Hellen Kaunda Lusaka Zambia
Prince mukonko
ZAMBIA
This is a 8-seat large Toyota minivan. It is very spacious and luxurious offering an extremely high degree of convenience and comfort, and can easily seat seven (7) to eight (8) people. The seats can be arranged into various layouts in accordance with the number of passengers and purpose. The height of the vehicle is low, but the floor has been lowered to provide a spacious interior. One of its main features is its interior, which facilitates conversation even when driving.
2023 AT TOYOTA VELLFIRE 5BA-TAHA45W
This 2023 TOYOTA VELLFIRE with the model code 5BA-TAHA45W is equipped with a 2,390cc Gasoline engine and has a total mileage of 19,000km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
This vehicle has the following options installed:
Power Steering,A/C,Power Windows,Sunroof,Third Row Seats,Leather Seats,Power Seats
Car price of the vehicle is: US$45,957
Comment
--