| Ref No | 217691029 |
|---|---|
| Body Type | Van |
| Chassis No | DA64V-4****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | DA64V |
| Grade | 2WD ジョイン |
| Engine model | K6A |
| Registration Year/Month | 2011/08 |
| Odometer | 50,621km |
| Displacement | 660cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Manual |
| Passengers | 4 |
| Door | 5 |
| Dimension | 9.39 |
| Size | (L)3.395 x (W)1.475 x (H)1.875 m |
| Exterior Color | Silver |
| Interior Color | Beige |
| Drive Type | 2WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | OSAKA |
2011 AT SUZUKI EVERY DA64V
This 2011 SUZUKI EVERY with the model code DA64V is equipped with a 660cc Gasoline engine and has a total mileage of 50,621km.
This is a Right hand drive vehicle with Manual transmission.
This vehicle has the following options installed:
Airbag,Anti-Lock Brakes,Power Steering,A/C,CD Player,Power Windows
Car price of the vehicle is: US$2,916
Comment
--