| Ref No | 532764544 |
|---|---|
| Body Type | SUV |
| Chassis No | TL52W-2****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | LA-TL52W |
| Grade | -- |
| Engine model | J20A |
| Registration Year/Month | 2003/10 |
| Odometer | 163,100km |
| Displacement | 1,990cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | 5 |
| Door | 5 |
| Dimension | 12.24 |
| Size | (L)4.09 x (W)1.78 x (H)1.68 m |
| Exterior Color | Pearl |
| Interior Color | Beige |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | HITACHINAKA |
2003 AT SUZUKI ESCUDO LA-TL52W
This 2003 SUZUKI ESCUDO with the model code LA-TL52W is equipped with a 1,990cc Gasoline engine and has a total mileage of 163,100km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
This vehicle has the following options installed:
Airbag,Anti-Lock Brakes,Power Steering,A/C,Remote Keyless Entry,Navigation System,Tilt Wheel,CD Player,AM/FM Radio,Power Windows,Rear Window Defroster,Tinted Glass,Rear Window Wiper,Power Door Locks,Alloy Wheels,Power Mirrors
Car price of the vehicle is: US$3,454
Comment
Excellent Condition★Sale Now★Good Condition Tires★Exterior and interior have all been maintained