

| Ref No | 375696630 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | DA64V-4****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | DA64V |
| Grade | ジョイン |
| Engine model | K6A |
| Registration Year/Month | 2010/07 |
| Odometer | 50,040km |
| Displacement | 660cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Manual |
| Passengers | 4 |
| Door | 5 |
| Dimension | 9.39 |
| Size | (L)3.395 x (W)1.475 x (H)1.875 m |
| Exterior Color | Silver |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | NAGOYA |
2010 AT SUZUKI EVERY DA64V
This 2010 SUZUKI EVERY with the model code DA64V is equipped with a 660cc Gasoline engine and has a total mileage of 50,040km.
This is a Right hand drive vehicle with Manual transmission.
Car price of the vehicle is: US$8,183
Comment
--