

| Ref No | 29033004 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | HA23V-1****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | HA23V |
| Grade | Vs |
| Engine model | K6A |
| Registration Year/Month | 2002/06 |
| Odometer | 52,447km |
| Displacement | 650cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | 2 |
| Door | 3 |
| Dimension | 7.23 |
| Size | (L)3.39 x (W)1.47 x (H)1.45 m |
| Exterior Color | White |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | -- |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | -- |

ALTO
Consignee WRONGLY done.
Hilda Karimi Njue is the consignee. Notify is me Jeremia Pliz amend
C/o Jeremia Kinga
KENYA

ALTO
Consignee WRONGLY done.
Hilda Karimi Njue is the consignee. Notify is me Jeremia Pliz amend
C/o Jeremia Kinga
KENYA

ALTO
Consignee WRONGLY done.
Hilda Karimi Njue is the consignee. Notify is me Jeremia Pliz amend
C/o Jeremia Kinga
KENYA
2002 AT SUZUKI ALTO HA23V
This 2002 SUZUKI ALTO with the model code HA23V is equipped with a 650cc Gasoline engine and has a total mileage of 52,447km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
This vehicle has the following options installed:
Power Steering,A/C,Alloy Wheels
Car price of the vehicle is: US$2,923
Comment
--