| Ref No | 248274972 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | B44A-04****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | 5AA-B44A |
| Grade | ハイウェイスターX プロパイロットエディション |
| Engine model | 5AA-B44A |
| Registration Year/Month | 2023/03 |
| Odometer | 16,351km |
| Displacement | 660cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | -- |
| Door | -- |
| Dimension | 8.88 |
| Size | (L)3.39 x (W)1.47 x (H)1.78 m |
| Exterior Color | Black |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 2WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | -- |
2023 AT NISSAN ROOX 5AA-B44A
This 2023 NISSAN ROOX with the model code 5AA-B44A is equipped with a 660cc Gasoline engine and has a total mileage of 16,351km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
This vehicle has the following options installed:
Airbag,Power Steering,A/C,Remote Keyless Entry,Navigation System,Power Windows
Car price of the vehicle is: US$8,909
Comment
--