4people are inquiring this car.

4people are inquiring this car.

| Ref No | 503330509 |
|---|---|
| Body Type | SUV |
| Chassis No | VJA300-****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | 3BA-VJA300W |
| Grade | -- |
| Engine model | V35A |
| Registration Year/Month | 2023/02 |
| Odometer | 1,000km |
| Displacement | 3,440cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | 7 |
| Door | 5 |
| Dimension | 18.94 |
| Size | (L)4.98 x (W)1.98 x (H)1.92 m |
| Exterior Color | Black |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | NAGOYA |

LAND CRUISER
Land Cruiser ZX
Client is happy with the car. Its a good unit
Patrick
KENYA

LAND CRUISER
Merci
Merci mon frère Nathan très satisfait mais tes prix sur ton site ayaya faut baisser mukubwa
2023 AT TOYOTA LAND CRUISER 3BA-VJA300W
This 2023 TOYOTA LAND CRUISER with the model code 3BA-VJA300W is equipped with a 3,440cc Gasoline engine and has a total mileage of 1,000km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
This vehicle has the following options installed:
Airbag,Anti-Lock Brakes,Power Steering,A/C,Tilt Wheel,Power Windows,Rear Window Defroster,Tinted Glass,Power Door Locks,Power Mirrors
Comment
Excellent Condition★Sale Now★Good Condition Tires★Exterior and interior have all been maintained