

| Ref No | 113177087 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | JA11-28****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | JA11V |
| Grade | バン HC 4WD |
| Engine model | F6A |
| Registration Year/Month | 1994/01 |
| Odometer | 129,000km |
| Displacement | 650cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | 2 |
| Door | 3 |
| Dimension | 8.15 |
| Size | (L)3.29 x (W)1.39 x (H)1.78 m |
| Exterior Color | White |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | -- |
1994 AT SUZUKI JIMNY JA11V
This 1994 SUZUKI JIMNY with the model code JA11V is equipped with a 650cc Gasoline engine and has a total mileage of 129,000km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
This vehicle has the following options installed:
Power Steering,A/C,Navigation System,CD Player,Alloy Wheels
Car price of the vehicle is: US$8,040
Comment
--