

| Ref No | 826478930 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | DE51V-8****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | DE51V |
| Grade | PA リミテッド II ハイルーフ |
| Engine model | F6A |
| Registration Year/Month | 1998/10 |
| Odometer | 48,045km |
| Displacement | 650cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | 2 |
| Door | 5 |
| Dimension | 8.51 |
| Size | (L)3.29 x (W)1.39 x (H)1.86 m |
| Exterior Color | Other |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | -- |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | -- |
1998 AT SUZUKI EVERY DE51V
This 1998 SUZUKI EVERY with the model code DE51V is equipped with a 650cc Gasoline engine and has a total mileage of 48,045km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
This vehicle has the following options installed:
Power Steering,A/C,CD Player
Car price of the vehicle is: US$7,107
Comment
--