4people are inquiring this car.

4people are inquiring this car.

| Ref No | 732426427 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | DA17V-5****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | DA17V |
| Grade | PCリミテッド |
| Engine model | R06A |
| Registration Year/Month | 2021/05 |
| Odometer | 18,796km |
| Displacement | 660cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | 4 |
| Door | 5 |
| Dimension | 9.49 |
| Size | (L)3.395 x (W)1.475 x (H)1.895 m |
| Exterior Color | White |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 2WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | HITACHINAKA |
2021 AT SUZUKI EVERY DA17V
This 2021 SUZUKI EVERY with the model code DA17V is equipped with a 660cc Gasoline engine and has a total mileage of 18,796km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
Car price of the vehicle is: US$12,291
Comment
--