

| Ref No | 712848496 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | DA64V-9****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | DA64V |
| Grade | PAターボ |
| Engine model | K6A |
| Registration Year/Month | 2014/06 |
| Odometer | 22,583km |
| Displacement | 660cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | 4 |
| Door | 5 |
| Dimension | 9.39 |
| Size | (L)3.395 x (W)1.475 x (H)1.875 m |
| Exterior Color | Silver |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | -- |
| Location | KISARAZU |
2014 AT SUZUKI EVERY DA64V
This 2014 SUZUKI EVERY with the model code DA64V and has a total mileage of 22,583km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
Car price of the vehicle is: US$10,971
Comment
--