

| Ref No | 57754584 |
|---|---|
| Body Type | Van |
| Chassis No | DG64V-5****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | DG64V |
| Grade | PA |
| Engine model | K6A |
| Registration Year/Month | 2012/10 |
| Odometer | 11,610km |
| Displacement | 660cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | 4 |
| Door | 5 |
| Dimension | 9.39 |
| Size | (L)3.395 x (W)1.475 x (H)1.875 m |
| Exterior Color | White |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 2WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | MOJI |
2012 AT MAZDA SCRUM DG64V
This 2012 MAZDA SCRUM with the model code DG64V is equipped with a 660cc Gasoline engine and has a total mileage of 11,610km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
Car price of the vehicle is: US$8,390
Comment
--