

| Ref No | 508493678 |
|---|---|
| Body Type | SUV |
| Chassis No | WBACV62****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | CV30A |
| Grade | xDrive 35d Mスポーツ エア・サスペンション装着車 |
| Engine model | B57D30A |
| Registration Year/Month | 2020/03 |
| Odometer | 16,180km |
| Displacement | 3,000cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Automatic |
| Passengers | 5 |
| Door | 5 |
| Dimension | 17.52 |
| Size | (L)4.935 x (W)2.005 x (H)1.77 m |
| Exterior Color | White |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | Diesel |
| Location | NAGOYA |
2020 AT BMW X5 CV30A
This 2020 BMW X5 with the model code CV30A is equipped with a 3,000cc Diesel engine and has a total mileage of 16,180km.
This is a Right hand drive vehicle with Automatic transmission.
Car price of the vehicle is: US$78,063
Comment
--