

| Ref No | 283148580 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | DA17V-8****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | DA17V |
| Grade | ジョインターボ |
| Engine model | R06A |
| Registration Year/Month | 2020/06 |
| Odometer | 24,170km |
| Displacement | 660cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Manual |
| Passengers | 4 |
| Door | 5 |
| Dimension | 9.49 |
| Size | (L)3.395 x (W)1.475 x (H)1.895 m |
| Exterior Color | Black |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | NAGOYA |
2020 AT SUZUKI EVERY DA17V
This 2020 SUZUKI EVERY with the model code DA17V is equipped with a 660cc Gasoline engine and has a total mileage of 24,170km.
This is a Right hand drive vehicle with Manual transmission.
Car price of the vehicle is: US$13,452
Comment
--